Menu
×

ARAÇ KİRALAMANIN PÜF NOKTALARI

ARAÇ KİRALAMANIN PÜF NOKTALARI

ARAÇ KİRALAMANIN PÜF NOKTALARI

 

Araç kiralamadan önce bir kamuoyu yoklaması yapılmalıdır. Hangi firmanın ne kampanyası var ve şartları nelerdir araştırılması gereken belli başlı konulardır. Bu kampanyalar doğrultusunda lüks araç kiralama işlemini bile normal fiyatlara denk gelecek şekilde belirleyebilirsiniz. Araç kiralamak için belirli bir yaşa gelmiş olmanız gerekmektedir. Her aracı her yaş grubunun kiralaması mümkün değildir. Araçların sınıflarına göre araç kiralama yaşı değişkenlik göstermektedir. Ekonomik araçlar, orta sınıf araçlar ve lüks araçlar olmak üzere kategorileri belirlenmiştir. Rent a car, firmalarını dikkatli incelemeniz önerilir.

Kiralama işlemini yapacak olan kişinin araç kiralamadan önce dikkat etmesi gereken koşullar vardır. Bu koşulları sağladığı takdir de araç kiralama işlemi için uygun olacağı belirtilmiştir. Adınızın ve soyadınızın yazılı olduğu bir kredi kartınızın olması gerekmektedir. Kredi kartından belirlenen fiyatın aracın sınıfına ve ücretlendirilmesine göre kredi kartında bulunan kullanılabilir limitine bloke getirilecektir. Araç kiralamada diğer bir koşul ehliyet süreniz, kiralayacağınız aracın sınıfını ehliyete sahip olma süreniz belirleyecektir.

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken diğer bir huşu ise sizin tercihleriniz, istediğinizi şartların neler olduğudur. Aracın kaç kişilik olacağı, aksesuarları, donanım özellikleri gibi tercihler tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda sizlere uygun araçlara yönlendirecektir. Aileler için araç kiralama tercihleri çocukların ve sizin konforunuza ve kişi sayısına göre değişkenlik gösterecektir. Bu açıdan nasıl bir yolculuk yapacağınız, yolculuk süreniz ve yolcu sayınız tam olarak sizi doğru araca yönlendirecektir.

Etiket bulunumadı!
Back To Home

Octovus Digital Solutions - Otopoint. Tüm Hakları Saklıdır.

android logo kosgeb